Wiadomości branżowe

Kolejne wyróżnienie dla monokulara MU-3M Koliber

Kolejne wyróżnienie dla monokulara MU-3M Koliber
W dniu 5 września 2013 r. podczas XXI Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach, komisja konkursowa przyznała prestiżowe nagrody dla przedsiębiorców przemysłu zbrojeniowego – Defendery za wyróżniające się rozwiązania techniczne sprzętu dla obronności i bezpieczeństwa państwa.PCO S.A. otrzymało nagrodę Defender za zminiaturyzowany monokular noktowizyjny MU-3M "Koliber". Nagrodę odebrał, podczas uroczystego wręczenia, prezes spółki Ryszard Kardasz.Monokular MU-3M był już wielokrotnie wyróżniany. Otrzymał nagrodę Prestigious Prize podczas targów IDEB 2013 w Brnie. W styczniu br. został wyróżniony tytułem Innowacyjny Produkt 2012 przyznawanym przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk oraz Sieć MSN. W roku 2012 zdobył Medal Europejski Business Centre Club.Mu-3M „Koliber”MU-3M – zminiaturyzowany monokular noktowzyjny to najnowsze urządzenie noktowizyjne przeznaczone do obserwacji przez indywidualnego użytkownika w warunkach nocnych. Urządzenie po zamontowaniu na broni może być także we współpracy z celownikiem kolimatorowym lub holograficznym wykorzystywane jako strzelecki celownik noktowizyjny. Możliwy jest także montaż

W dniu 5 września 2013 r. podczas XXI Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach, komisja konkursowa przyznała prestiżowe nagrody dla przedsiębiorców przemysłu zbrojeniowego – Defendery za wyróżniające się rozwiązania techniczne sprzętu dla obronności i bezpieczeństwa państwa.

PCO S.A. otrzymało nagrodę Defender za zminiaturyzowany monokular noktowizyjny MU-3M “Koliber”. Nagrodę odebrał, podczas uroczystego wręczenia, prezes spółki Ryszard Kardasz.

Monokular MU-3M był już wielokrotnie wyróżniany. Otrzymał nagrodę Prestigious Prize podczas targów IDEB 2013 w Brnie. W styczniu br. został wyróżniony tytułem Innowacyjny Produkt 2012 przyznawanym przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk oraz Sieć MSN. W roku 2012 zdobył Medal Europejski Business Centre Club.

Mu-3M „Koliber”

MU-3M – zminiaturyzowany monokular noktowzyjny to najnowsze urządzenie noktowizyjne przeznaczone do obserwacji przez indywidualnego użytkownika w warunkach nocnych. Urządzenie po zamontowaniu na broni może być także we współpracy z celownikiem kolimatorowym lub holograficznym wykorzystywane jako strzelecki celownik noktowizyjny. Możliwy jest także montaż urządzenia na mostku i wykorzystanie go jako gogli noktowizyjnych dla kierowców pojazdów. Monokular może być montowany na każdym typie hełmu, wykorzystując istniejące standardowe mocowania np. monokulara MU-3.

 

 ***

PCO S.A. jest czołowym krajowym producentem przyrządów obserwacyjnych i celowniczych z zastosowaniem techniki laserowej, noktowizyjnej i termowizyjnej dla potrzeb wojska oraz innych służb mundurowych. Oferta spółki obejmuje, zarówno wyposażenie indywidualne żołnierza, jak i wozów bojowych. PCO S.A. zajmuje się również prowadzeniem prac badawczo-rozwojowych i wdrożeniowych.

Źródło PCO S.A. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Zaskakujący kobiecy debiut w Volkswagen Castrol Cup

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy