Muzyka w samochodzie

BLOW, producent zaawansowanych samochodowych urządzeń multimedialnych, wprowadził do sprzedaży pasywny subwoofer samochodowy BLOW ADRENALINE W-10 o mocy 250W i skuteczności 90 dB. Urządzenie przeznaczone jest dla entuzjastów mocnych dźwięków i dynamicznej muzyki.

W urządzeniu zastosowano, zaprojektowany w USA, 10-calowy głośnik z serii ADRENALINE, charakteryzujący się wysokiej jakości wykonaniem i zastosowanymi materiałami, jak również dynamicznym, miękkim basem. Solidna obudowa subwoofera wykonana z płyty MDF, w połączeniu z metalową nakładką i kratką chroniącą głośnik, zapewnia odpowiednią stabilność i trwałość urządzenia. Dzięki zastosowanej stylizacji subwoofer nawiązuje do industrialnego, nowoczesnego designu i doskonale pasuje do nowoczesnych aut. Model ten wymaga zastosowania wzmacniacza samochodowego i doskonale nadaje się do współpracy z takimi urządzeniami jak BLOW ADRENALINE ZR250A, ZR350A, ZR450A.

Subwoofer samochodowy BLOW ADRENALINE W-10 dostępny jest na rynku polskim od lutego w cenie 179 PLN brutto.

Subwoofer samochodowy BLOW ADRENALINE W-10:
Średnica głośnika: 10”
Magnes: 2 x 40 Oz
Zakres częstotliwości: 40-3000Hz
Skuteczność: 90dB
Moc maksymalna: 250W
Oporność: 2 Ohm
Waga: 17 kg
Wymiary: 550(szerokość)x390(wysokość)x425(głębokość)mm

# # #

BLOW, producent wysokiej jakości samochodowych urządzeń multimedialnych. Firma oferuje szeroką gamę zaawansowanych mobilnych produktów, m.in. do nawigacji – systemy nawigacji samochodowej GPS, zestawy GPS z kamerą cofania oraz systemy car-audio: głośniki, subwoofery, kolumny, wzmacniacze, alarmy i adaptery samochodowe. Dodatkowe informacje nt. marki BLOW dostępne są na stronach: www.blow.com.pl

hastagi na stronie:

#muzyka do samochodu 2011 #muza do auta 2011 #muzyka do auta 2011 #nuty do samochodu 2011

Authors

Related posts

Top