Wiadomości branżowe

PCO S.A. na targach DEFEXPO 2014

PCO S.A. na targach DEFEXPO 2014
W dniach 6-9 lutego 2014 r. PCO S.A. zaprezentowało swoje wyroby na największych targach przemysłu obronnego w Azji - DEFEXPO 2014, odbywających się w stolicy Indii.Spółka wystawiła produkty w ramach wspólnego stoiska z Polską Izbą Producentów na Rzecz Obronności Kraju, Fabryką Broni "Łucznik" - Radom Sp. z o.o., Zakładami Mechanicznymi „Tarnów” S.A., Bumar Amunicja S.A., Bumar Łabędy S.A. oraz Zakładami Chemicznymi „Nitro-chem” S.A. Na targach zaprezentowane zostały zminiaturyzowane lotnicze gogle noktowizyjne PNL-3M ORLIK, celownik dzienno-nocny CKW BAZALT oraz celownik dzienno-nocny CWKW. Polskie stoisko na DEFEXPO 2014 odwiedził Sekretarz Stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa - Zdzisław Gawlik.Odbywające się co dwa lata DEFEXPO to największe targi militarne na subkontynencie indyjskim i jedna z najważniejszych wystaw uzbrojenia na świecie. Głównym organizatorem wydarzenia jest Ministerstwo Obrony Indii. Tegoroczna ósma edycja DEFEXPO zgromadziła ponad kilkuset wystawców i dotyczyła systemów obronnych wojsk lądowych.Indie są rynkiem strategicznym w programie promocji polskiego eksportu. Na targach DEFEXPO produkty prezentują wszystkie liczące się w światowym przemyśle obronnym korporacje i firmy

W dniach 6-9 lutego 2014 r. PCO S.A. zaprezentowało swoje wyroby na największych targach przemysłu obronnego w Azji – DEFEXPO 2014, odbywających się w stolicy Indii.

Spółka wystawiła produkty w ramach wspólnego stoiska z Polską Izbą Producentów na Rzecz Obronności Kraju, Fabryką Broni „Łucznik” – Radom Sp. z o.o., Zakładami Mechanicznymi „Tarnów” S.A., Bumar Amunicja S.A., Bumar Łabędy S.A. oraz Zakładami Chemicznymi „Nitro-chem” S.A. Na targach zaprezentowane zostały zminiaturyzowane lotnicze gogle noktowizyjne PNL-3M ORLIK, celownik dzienno-nocny CKW BAZALT oraz celownik dzienno-nocny CWKW. Polskie stoisko na DEFEXPO 2014 odwiedził Sekretarz Stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa – Zdzisław Gawlik.

Odbywające się co dwa lata DEFEXPO to największe targi militarne na subkontynencie indyjskim i jedna z najważniejszych wystaw uzbrojenia na świecie. Głównym organizatorem wydarzenia jest Ministerstwo Obrony Indii. Tegoroczna ósma edycja DEFEXPO zgromadziła ponad kilkuset wystawców i dotyczyła systemów obronnych wojsk lądowych.

Indie są rynkiem strategicznym w programie promocji polskiego eksportu. Na targach DEFEXPO produkty prezentują wszystkie liczące się w światowym przemyśle obronnym korporacje i firmy produkcyjne.

***

PCO S.A. jest czołowym krajowym producentem przyrządów obserwacyjnych i celowniczych z zastosowaniem techniki laserowej, noktowizyjnej i termowizyjnej dla potrzeb wojska oraz innych służb mundurowych. Oferta spółki obejmuje, zarówno wyposażenie indywidualne żołnierza, jak i wozów bojowych. PCO S.A. zajmuje się również prowadzeniem prac badawczo-rozwojowych i wdrożeniowych.

Źródło PCO S.A. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Nowe V40 Cross Country za 98 420 zł

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy