Wiadomości branżowe

Zwiększ kąt widzenia z wideorejestratorem MiVue

Zwiększ kąt widzenia z wideorejestratorem MiVue
Marka Mio wprowadza na polski rynek nową gamę wideorejestratorów MiVue. W nowych urządzeniach znajduje się szereg usprawnień, które podnoszą jakość użytkowania sprzętu. We wszystkich kamerach zwiększono kąt widzenia obiektywu do 130 stopni oraz zastosowano obrotowy uchwyt. Premierze nowych kamer towarzyszy konkurs, w którym można wygrać przelot helikopterem nad Warszawą.Aby wziąć udział w zabawie należy w aplikacji konkursowej napisać, którą stolicę europejską uczestnik chciałby zobaczyć z szerokiej perspektywy i umotywować swój wybór. Komisja konkursowa wyłoni zwycięzcę, który przygotuje najbardziej kreatywne uzasadnienie mając do dyspozycji 1000 znaków. Konkurs trwa do 13 czerwca.Zwycięzca wygra lot widokowy helikopterem nad Warszawą, w towarzystwie wybranej przez siebie osoby towarzyszącej. Warunkiem odebrania nagrody jest okazanie dowodu zakupu jednego z nowych wideorejestratorów Mio: MiVue 528, 538 lub 538 Deluxe, kupionego na terenie Polski po 15 kwietnia 2014 roku. Lot jest możliwy 21 lub 22 czerwca – w zależności od warunków pogodowych.Szczegóły konkursu oraz regulamin można znaleźć w aplikacji dostępnej na profilu Mio Polska na Facebooku:

Marka Mio wprowadza na polski rynek nową gamę wideorejestratorów MiVue. W nowych urządzeniach znajduje się szereg usprawnień, które podnoszą jakość użytkowania sprzętu. We wszystkich kamerach zwiększono kąt widzenia obiektywu do 130 stopni oraz zastosowano obrotowy uchwyt. Premierze nowych kamer towarzyszy konkurs, w którym można wygrać przelot helikopterem nad Warszawą.

Aby wziąć udział w zabawie należy w aplikacji konkursowej napisać, którą stolicę europejską uczestnik chciałby zobaczyć z szerokiej perspektywy i umotywować swój wybór. Komisja konkursowa wyłoni zwycięzcę, który przygotuje najbardziej kreatywne uzasadnienie mając do dyspozycji 1000 znaków. Konkurs trwa do 13 czerwca.

Zwycięzca wygra lot widokowy helikopterem nad Warszawą, w towarzystwie wybranej przez siebie osoby towarzyszącej. Warunkiem odebrania nagrody jest okazanie dowodu zakupu jednego z nowych wideorejestratorów Mio: MiVue 528, 538 lub 538 Deluxe, kupionego na terenie Polski po 15 kwietnia 2014 roku. Lot jest możliwy 21 lub 22 czerwca – w zależności od warunków pogodowych.

Szczegóły konkursu oraz regulamin można znaleźć w aplikacji dostępnej na profilu Mio Polska na Facebooku: http://on.fb.me/1fTiCgA.

MiVue serii 500 to nowa odsłona wideorejestratorów marki Mio. Producent zebrał doświadczenia poprzedniej serii i usprawnił swoje urządzenia m.in. zwiększając pole widzenia obiektywu do 130 stopni, wprowadzając funkcję HDR, która daje możliwość nagrywania obrazu o większej rozpiętości tonalnej oraz wykorzystując nowy software, który pozwala m.in. na lepsze zarządzanie pamięcią karty. Wszystkie urządzenia wyposażono w obrotowy uchwyt. Dzięki niemu można swobodnie przekręcić kamerę w promieniu 360 stopni.

Więcej informacji o wideorjestratorach MiVue 528, 538 i 538 Deluxe znajduje się na stronie www.kamerymio.pl. Lot organizuje firma Helicopter.pl – lider przewozów śmigłowcami. www.helicopter.pl

 

 

MiTAC International Corporation — informacje

MiTAC International Corp. zostało założone w 1982 roku i rozpoczęło swoją działalność w Hsinchu Science Park (HCSP), na Tajwanie. Od tej pory MiTAC rozwinęło się w międzynarodową organizację, która oferuje usługi z następujących dziedzin: produkcjia systemów elektronicznych (ESM), zintegrowane zarządzanie rozwojem i produkcją (JDM), produkcja sprzętu dla firm zewnętrznych (ODM) oraz produkcja urządzeń dla marek własnych (OEM i OPM). MiTAC posiada także takie globalne marki jak Mio, Magellan, Navman oraz TYAN, zajmuje się również dystrybucją urządzeń GPS oraz serwerów, na całym świecie. Firma tworzy też rozwiązania i produkty dla technologii „chmury”. Przedstawicielstwa MiTAC znajdują się na całym świecie, a firma zatrudnia obecnie 9 000 pracowników w skali globalnej. Bogate doświadczenie MiTAC umożliwia dostarczanie produktów i usług dopasowanych dokładnie do potrzeb jej klientów.

A to już wiesz?  Czechy sposobem na obejście nowych przepisów o VAT

Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się pod adresemwww.mio.com/pl

 

Źródło MiTAC Europe. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy