Wiadomości branżowe

Podziel się pomysłem na jazdę pełną wrażeń i wygraj super nagrody

Rusza konkurs "Jazda pełna wrażeń z Shell V-Power Nitro+"Pragnąc rozbudzić w polskich kierowcach pasję do jazdy samochodem, Shell Polska poszukuje sposobów na jazdę pełną wrażeń z Shell V-Power Nitro+.Wraz z Joanną Jabłczyńską, Łukaszem Jakóbiakiem oraz Piotrem Trybalskim, Shell rozpoczyna ogólnopolskie poszukiwanie dziesięciu najbardziej ekscytujących sposobów na podróż autem.Shell Polska chce zachęcić kierowców do czerpania radości z podróży samochodem, tych codziennych i tych od święta. Poza świetnym paliwem, również wyjątkowa trasa, słoneczna pogoda, ulubiona muzyka czy doborowe towarzystwo mogą sprawić, że jazda autem na długo zapadnie w pamięć.Każdy z nas ma swoje sposoby na umilenie czasu spędzonego w samochodzie. „Droga to nie tylko przemieszczenie się z punktu A do punkty B. Każdy kierowca inaczej wyobraża sobie ekscytującą jazdę. Niezależnie, czy fascynuje Cię ryk silnika, cel podróży czy rozmowa, jaką prowadzisz ze współpasażerem, zachęcam byście podzielili się swoim sposobem na jazdę pełną wrażeń” -
Rusza konkurs “Jazda pełna wrażeń z Shell V-Power Nitro+”
Pragnąc rozbudzić w polskich kierowcach pasję do jazdy samochodem, Shell Polska poszukuje sposobów na jazdę pełną wrażeń z Shell V-Power Nitro+.

Wraz z Joanną Jabłczyńską, Łukaszem Jakóbiakiem oraz Piotrem Trybalskim, Shell rozpoczyna ogólnopolskie poszukiwanie dziesięciu najbardziej ekscytujących sposobów na podróż autem.

Shell Polska chce zachęcić kierowców do czerpania radości z podróży samochodem, tych codziennych i tych od święta. Poza świetnym paliwem, również wyjątkowa trasa, słoneczna pogoda, ulubiona muzyka czy doborowe towarzystwo mogą sprawić, że jazda autem na długo zapadnie w pamięć.

Każdy z nas ma swoje sposoby na umilenie czasu spędzonego w samochodzie. „Droga to nie tylko przemieszczenie się z punktu A do punkty B. Każdy kierowca inaczej wyobraża sobie ekscytującą jazdę. Niezależnie, czy fascynuje Cię ryk silnika, cel podróży czy rozmowa, jaką prowadzisz ze współpasażerem, zachęcam byście podzielili się swoim sposobem na jazdę pełną wrażeń” – powiedział Łukasz Jakóbiak, jeden z ambasadorów projektu.

Do tej pory, trzech ambasadorów kampanii  – Joanna Jabłczyńska, Łukasz Jakóbiak i Piotr Trybalski – podzieliło się z swoimi pomysłami. Dołącz do nich!

Na stronie www.shell.pl/jazdazshell możesz wybrać najciekawszą spośród trzech tras ambasadorów Kampanii „Jazda pełna wrażeń z Shell V Power Nitro+”: Joanna Jabłczyńska (aktorka), Łukasz Jakóbiak (dziennikarz) oraz Piotr Trybalski (fotograf) i podzielić się swoim sposobem na jazdę pełną wrażeń.  Wystarczy, że podzielisz się zdjęciem bądź filmem z własnej podróży!

Drogą głosowania wytypujemy 10 najbardziej ekscytujących pomysłów, a trzy najciekawsze zostaną sowicie nagrodzone! Wśród nagród są: ekscytująca jazda z Shell V Power Nitro+ w Europie, off-road po polskich bezdrożach i zapas paliwa wartości 2000 PLN na realizacje własnej trasy!

 „Ważne jest, że wszyscy kierowcy, bez względu na wiek czy doświadczenie, mogą cieszyć się jazdy samochodem. Shell chce obudzić w polskich kierowcach pasję do jazdy i odkryć nowe, ciekawe trasy w naszym pięknym kraju. Pomaga w tym paliwo Shell V-Power Nitro+. Jest ono owocem ponad 60-ciu lat innowacji i wspólnej pasji Shell i Ferrari w dziedzinie sportów motorowych. Zachęcam do tankowania paliwa Shell V-Power Nitro+ i życzę wielu fascynujących podróży” – powiedziała Agata Hinc, rzecznik prasowy Shell Polska. ”Shell V-Power Nitro+ to nasze najbardziej zaawansowane paliwa. Stworzone, aby poprawić wydajność silnika już od od pierwszego momentu, kiedy paliwo do niego trafi. Opracowane, by czyścić silnik z osadów i pomagać mu wydobyć jego maksymalną moc.”

A to już wiesz?  39 lat PCO S.A.

Oficjalny hashtag akcji: #JazdaZShell


dostarczył infoWire.pl

Źródło Shell. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy